Výkonný výbor STÚ po doplňovacích voľbách

logo_stuobeztextu_130

 Aktuálne zloženie Výkonného výboru Slovenskej triatlonovej únie po doplňovacích voľbách dňa 13. decembra 2018 


Meno a priezvisko VV STÚ Členom VV STÚ od funkcia Pôsobenie vo funkcii od
Jozef Jurášek člen 18. 06. 1988 prezident 02. 12. 2012
Milan Celerin člen 24. 10. 1998 viceprezident 02. 12. 2012
Gregor Fotul člen 14. 01. 2017 komisia trénerov 14. 01. 2017
Tomáš Jurkovič člen 14. 01. 2017 zástupca športovcov 14. 01. 2017
Peter Králik člen 14. 01. 2017 člen 14. 01. 2017
Milan Slovák člen 02. 12. 2012 komisia rozhodcov 14. 01. 2017
Elena Stanková člen 13. 12. 2018 komisia organizátorov 13. 12. 2018

 



 

 


World Triathlon 6

SOŠV logo 6

NSC logo miniSCP miniDukla logo mini

MŠVVŠ SR logo 170Prostriedky zo štátneho rozpočtu

na šport v roku 2021:

Bežné  transfery: 350 409 Eur