PARTNER STÚ:

 logo-maind

 • MAIND je slovenská konzultačná spoločnosť, ktorá sa od roku 2005 systematicky venuje primárne oblasti spracovania štruktúrovaných a neštruktúrovaných dát. Našim klientom ponúkame expertízu v oblastiach ako sú Data Warehouse, Business Inteligence, Reporting, Master Data Management, Operational Datastore a Enterprise Application Integration.
 • Medzi našich klientov sa radia popredné spoločnosti v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, telekomunikácií a retail nie len na Slovensku, ale aj v Rakúsku a Českej republike.
 • Narastajúci objem údajov si vyžaduje nové prístupy v ich spracovaní, a preto sa intenzívne venujeme aj technológiám Big Data a ich reálnemu využitiu v praxi.
 • Naše služby zahŕňajú projekty na kľúč, poskytovanie expertných služieb, komplexnú správu a podporu BI prostredia klientov, a v neposlednom rade BI as a Service spolu s vývojom a prevádzkou aplikácií na našej infraštruktúre.

 PARTNER STÚ:

Eurosports logo 400

 • EUROSPORTS s.r.o. je slovenksá obchodná spoločnosť. Od svojho založenia v roku 1996 sa zaoberá distribúciou značiek SHER-WOOD, RENFREW, TEX-STYLE. Od roku 2009 má výhradné zastúpenie pre značky „KAPPA®“, “„ROBE di KAPPA ®“ a od roku 2018 spoločnosť EUROSPORTS s.r.o. má na slovenskom trhu výhradné zastúpenie značiek ´47 Brand, Wilier, BRIKO, URSUS, Crono, Prologo.

PARTNER STÚ:

Kompava logo1

 • Kompava je špičkový slovenský výrobca výživových doplnkov pre športovcov, priaznivcov wellness a zdravého životného štýlu.
 • Produkty Kompava pomáhajú zdravo žiť, zvyšovať výkonnosť športovcov a efektívne regulovať telesnú hmotnosť. Každý výrobok je vyvíjaný a pripravovaný s dôrazom na maximálnu efektivitu a vysokú funkčnosť pri dodržaní všetkých bezpečnostných podmienok a čistoty produktu. Výroba spĺňa najprísnejšie európske smernice pre riadenie kvality a kontrolu, vďaka čomu vie Kompava zaručiť vysokú kvalitu výrobkov.

 


 

MEDIÁLNY PARTNER STÚ:

sita 78

 • SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. je najväčší poskytovateľ komplexných informačných služieb na Slovensku. Je moderným informačným médiom založeným na báze nezávislej tlačovej agentúry.
 • Spravodajský tím SITA je zložený z vyše sto stálych redaktorov, editorov, analytikov a ďalších desiatok externých spolupracovníkov. Denne produkuje vyše 400 agentúrnych správ, desiatky sektorových prehľadov v rôznych jazykoch a monitoringov médií.
 


MEDIÁLNY PARTNER STÚ:

Sport logo Nike 78

 •  Denník ŠPORT je jediný športový špecializovaný denník vychádzajúci na Slovenksu od roku 1946
 •  čitateľom prináša najnovšie informcáei zo sveta športu už viac ako 70 rokov.

 


World Triathlon 6

SOŠV logo 6

NSC logo miniSCP miniDukla logo mini

MŠVVŠ SR logo 170Prostriedky zo štátneho rozpočtu

na šport v roku 2021:

Bežné  transfery: 350 409 Eur